Kaip išsirinkti padangas automobiliui?

mikroautobusų nuomaNusipirkti padangas yra visiškai nesunku. Sunkiau yra pasirinkti sau tinkamas, atsižvelgiant į šalies klimatą, finansines galimybes bei norimus gauti privalumus. „Roges ruošk vasarą“ – šis posakis išties labai naudingas mums, lietuviams. Kad įpusėjus rudeniui netektų verstis per galvą, beieškant tinkamų padangų, jomis pravartu pasirūpinti dabar pat.

Jeigu ketinate įsigyti naujas padangas, atminkite, kad jos Jums tarnaus 3-4 metus, priklausomai nuo Jūsų nuvažiuoto kilometražo. Tai ne vienkartinis pirkinys, todėl investuoti reikėtų gerai viską apsvarsčius. Tikrai nepatariame pirkti dėvėtų padangų, kadangi niekas Jums negalės atsakyti dėl jų nusidėvėjimo ir suteikiamo saugumo kelyje.

Žieminės, vasarinės, o gal universalios padangos? 

Internetinėje parduotuvėje, pavyzdžiui, Padangos Plius Jūs galite rasti labai platų padangų automobiliams pasirinkimą. Čia galima nusipirkti ne tik vasarines, žiemines, bet ir universalias padangas. Siūlomas asortimentas tiks skirtingo pločio, aukščio ir skersmens ratams. Labai patogu pirkti iš karto du padangų komplektus– vasarai ir žiemai.

Vertinantiems universalumą, siūlome įsigyti universalias padangas. Jomis, pagal visas eismo taisykles, galima važinėti Lietuvoje visais metų laikais. Jas galite įsigyti internetu arba apžiūrėję gyvai parduotuvėje Padangos Plius.

Vasarą gal didelio skirtumo ir nepajusite, tačiau atsiminkite, kad mūsų klimato zonoje žiemos dažnai būna atšiaurios, todėl tuo metu rekomenduojame turėti specialias, žiemines padangas. Jos užtikrins geresnį saugumą kelyje, greitesnį stabdymo kelią. Kokybiškos padangos netgi gali išgelbėti Jums gyvybę. Todėl tai yra vienas svarbiausių pirkinių Jūsų automobiliui. Beje, su vasarinėmis padangomis taip pat yra lengviau važiuoti šlapia kelio danga, pavyzdžiui, esant stipriai liūčiai. Tačiau jos jau neturi tokio gero sukibimo su sniegu, kaip, kad žieminės padangos. Būtent todėl ir yra privaloma kiekvienu sezonu pasikeisti tinkamas padangas. Universalios padangos suteikia visus privalumus, kuriuos siūlo ir sezoninės padangos, tačiau ne taip stipriai ir kokybiškai. Todėl šiuo atveju, taupyti tikrai nereikėtų.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Ar pasirinksite sezonines, ar universalias padangas – svarbiausia, kad jos būtų naujos bei atitiktų ratlankių diametrus. Taip pat rekomenduojame reguliariai pasitikrinti, ar padangose netrūksta oro, ar su laiku neatsidaro kokių nors kitų pažeidimų. Esant bet kokioms dvejonėms, kuo greičiau vykite į artimiausią automobilių servisą. Pasirūpinkite ir tinkamu ratų montavimu bei balansavimu. Net ir aklai pasitikėdami savo automobilio meistru, visada po atliktų darbų, patys patikrinkite, ar varžtai ir kitos detalės yra tikrai tvirtai sumontuoti. Būkite budrūs kelyje ir saugokite savo aplinkinius!

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *