Kreditas internetu: planas metams, kaip jį grąžinti

Jei kreditas internetu tapo jūsų naujuoju draugu, teks galvoti, kaip su juo gyventi metus ar du – priklausomai nuo to, kuriam laikui pasiskolinote. Tačiau nesibaiminkite, tas gyvenimas ir ta kelionė kartu per laiką gali būti šauni. Štai jums planas, su kuriuo kreditas internetu bus grąžintas lengvai ir maloniai.

Sužinokite daugiau čia.

Nustatykite savo gyvenimo prioritetus

Kai suprantame, kad tarpusavio skolinimosi platformos siūlo patrauklias paskolų galimybes, pasidaro džiugu. Tačiau, kai reikia planuoti pinigų grąžinimą, visuomet darosi sunkiau. Tačiau jūs galite tuos pinigus grąžinti, tereikia išlikti šaltais ir protingais. Pirmiausia jums reikia nustatyti, kas yra jūsų gyvenimo prioritetai. Pavyzdžiui:

  • Laikas su šeima;
  • Patogus būstas;
  • Sveikata;
  • Skanus ir sveikas maistas;
  • Stilius;
  • ir t.t.

Pažvelkite į tą sąrašą ir pagalvokite, kas yra svarbiausia. Nuo šiol būsite tikri, kad šios sritys liks visiškai apsaugotos ir jums nereikės iš to prioriteto kažko atimti, idant būtų grąžintas kreditas. Būkite ramūs – svarbiausios sritys nenukentės.

Dabar pamąstykite, kuriems iš šių prioritetų iš tiesų yra būtinos didžiausios išlaidos, o kurie prioritetai gali keistis ir neskiriant jiems daug pinigų? Gal iš tikrųjų tam, kad palaikytumėte stilių, nebūtina pirkti naujų rūbų? O gal tam, kad turėtumėte jaukų būstą, būtina mokėti daugiau už nuomą? Tai svarbūs apmąstymai, kurie padės išgryninti taupymo planą, su kuriuo greitieji kreditai bus grąžinti lengvai ir greitai.

Atsisakykite, ko lengva atsisakyti ir ko nereikia, ir vieno drastiško dalyko

O dabar iš visos šios minčių mišrainės pasirinkite tuos dalykus, kuriuos galite pakeisti pigesniais arba nemokamais ir vis tiek turėti naudą. Laikykitės šių pakitimų visus metus, kol busto kredito skaičiuoklė jums rodys, kad vis dar negrąžinote skolų. Pamatysite, tai tikrai garantuotai suveiks. Pavyzdžiui, laiką su šeima galite leisti nemokamai. Užuot ėję į mokamas kavines, galite daugiau laiko praleisti lauke judant. Sveikai mitybai nebūtina pirkti brangių šparaginių pupelių ir 20 eurų kainuojančių daržovių kokteilių. Galite pirkti morkas, burokėlius, kopūstus, pupeles ir iš šių gėrybių lygiai taip pat gamintis kažką skanaus ir pagirtino.

Tačiau atsisakyti paprasčiausių dalykų bus nesunku. Kad planas veiktų tikrai efektyviai ir kad kredito skaičiuoklės pagaliau būtų pamirštos – turite atsisakyti ir vieno didelio dalyko, kuris visada ryja jūsų išlaidas. Ir tai bus auka, kuri tiesiogiai leis sutaupyti. Pavyzdžiui, metus negerkite alkoholio. Arba nerūkykite. Arba užuot važiavus automobiliu, atsisakykite jo ir vaikščiokite, važiuokite dviračiu. Sakote, sunku? Bet tai auka, kurią jūs pasirenkate atiduoti vardan geresnio gyvenimo ir vardan to, kad paskolos būtų grąžintos. Daugiausiai gauna tie, kurie daugiausiai stengiasi. Taigi, šios jūsų pastangos bus protingos.

Praktiniai patarimai

Kai jau suvoksite šį planą, atliksite analizę ir suprasite, kaip vartojimo kredito skaičiuoklė ims dirbti jūsų naudai ir kaip jūs grąžinsite paskolas, galite kliautis ir praktiniais patarimais, kur galima sutaupyti:

  • Keiskite mitybą. Kaip jau minėjome, nevalgykite rafinuoto, perdirbto maisto, pusgaminių, maisto, kuris neaišku iš ko padarytas. Turėkite ribotą biudžetą maistui ir rinkitės kokybiškas sveikas daržoves, iš jų ir gaminkite.
  • Mažiau pinigų leiskite mieste. Jei darbe pietaujate, pasigaminkite ir atsineškite iš namų. Be to, jeigu einate su draugais į miestą, visada eikite jau pavalgę iš namų. O nuvykę į kažkokią vietą, užsisakykite tik arbatos ar gėrimą.
  • Nepirkite to, ką galite pasidaryti. Pavyzdžiui, Kalėdinės dovanos gali būti nuoširdūs rankdarbiai, o ne prabangūs pirkiniai.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *