BALDITA svetainės baldai – Jūsų išskirtiniams namams

svetainės baldaiLietuvoje kiekvienais metais daugėja įmonių, kurios siūlo baldų gamybą mūsų šalyje. Nors dalis tautiečių renkasi namus apstatyti skandinaviškų tinklų siūlomos masinės gamybos produkcija, vis daugiau žmonių ieško originalumo ir ilgaamžiškumo. Tokiais atvejais geriausia rinktis individualią baldų gamybą arba vietinį gamintoją. Pavyzdžiui, kasmet klientų vis labiau įvertinami BALDITA svetainės baldai.

Svetainė – labai svarbi namų erdvė. Jai suteikiame įvairias funkcijas ir norime, kad čia nuolat tvyrotų ramybė ir jaukumas. Todėl įrengiant svetainę, labai svarbu pasirinkti tinkamus baldus, kurie padėtų įgyvendinti visas svetainės erdvei priskiriamas funkcijas.

Baldai pagal erdvės dydį

Prieš renkantis baldus ir jų dizainą, pirmiausia, reikėtų suplanuoti visą svetainės išdėstymą. Tam reikės išsimatuoti savo svetainės erdvė ir mintyse apgalvoti, kokių baldų norėtumėte. Priklausomai nuo to, kokia yra Jūsų svetainė, vėliau reikėtų rinktis ir baldus. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų svetainės erdvė nedidelė, neverta jos apkrauti baldais ir dar užgriozdinti didžiulį minkštą kampą. Mažai svetainei MANO BALDITA kataloge rasite kompaktiškų baldų. Pavyzdžiui, jaukiam pasėdėjimui prie kavos puodelio pakaks kelių nedidelių patogių fotelių ir kavos stalelio.

Tačiau jeigu norite įrengti didelę ir erdvę svetainę, būtų ne pro šalį pasidomėti, kokie yra siūlomi BALDITA svetainės baldai pagal individualius užsakymus. Didelėms erdvėms geriausiai rinktis joms pritaikytus komplektus. Pavyzdžiui, didelei svetainei galite užsakyti plačius U formos minkštus baldus ir net papildomus pufus patogiam sėdėjimui. 

Svetainė padiktuos pasirinkimą

Nepamirškite, jog interjerą svetainėje kuria ne tik minkštoji dalis, bet ir visi elementai. Todėl didžiulį dėmesį reikėtų skirti ir kitiems svetainės baldams. Kokius juos rinktis? Taisyklių čia nėra, galite eksperimentuoti pagal tai, kokias funkcijas svetainei skirsite. Pavyzdžiui, jeigu svetainė yra ta namų erdvė, kur jaukiai leidžiate vakarus su šeima, pasirūpinkite TV staliuku ir nedidele komoda, kurioje galėsite laikyti filmų įrašus, stalo žaidimus.

Tačiau dalis žmonių svetainė naudoja itin retai. Tokiais atvejais ir baldus reikėtų rinktis bei išplanuoti kitaip. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų svetainė yra vieta, kurioje priimate svečius, o patys šioje erdvėje būnate retai, galite rinktis kiek prabangesnius variantus. BALDITA svetainės baldai gali būti įvairių stilių, tinkantys pačiuose įvairiausiuose interjeruose. Jeigu siūlomų baldų kataloge neradote Jums patikusio projekto, drąsiai kreipkitės dėl individualus užsakymo. Taip galėsite džiaugtis savo svajonių svetainės baldais.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *