Pats laikas pagalvoti, kada Jums bus reikalinga baidarių nuoma šią vasarą

Ar jau svajojate apie vasarą? Net nepastebėsite, kai tik ims ir sušils oras, vėl norėsis kuo ilgiau būti lauke bei gamtoje. Daugeliui vasara asocijuojasi ir su  baidarių nuoma. Ar esate kada nors išbandę šią pramogą? Daugelis net turi tam tikras tradicijas, susijusias su baidarėmis. Vieni šią pramogą renkasi su draugais, kiti pažymi jiems svarbias datas taip pramogaujant ar vis laukia, kada bus galimas kasmetinis plaukimas Lakaja.

Lietuvoje šiltasis metų sezonas trunka tikrai ne taip ir ilgai. Reikia mėgautis vasara maksimaliai. Tad vienas geriausių būdų ir yra sėsti į baidarę, išplaukti ežerais ir upėmis iš naujo atrandant mūsų šalies grožį. Jūs net neįsivaizduojate kokie įspūdingi vaizdai atsiveria ne vaikštant pakrantėmis, o plaukiant upe. Plaukiant baidare viską pamatysite visai kitu kampu. Savaime suprantama, jei planuojate žygį su didesne kompanija, visų sporto įgūdžiai ir fiziniai pajėgumai bus skirtingi, patirtys – taip pat. Tuomet bus geriausia kreiptis į tas įmones, kurios užsiima baidarių nuoma ir Jums padės išsirinkti norimą maršrutą, kad visi žygio dalyviai būtų patenkinti.

Jei galvojate, kad kelionės baidarėmis yra tik ekstremalus sportas, tai – tikrų tikriausias mitas.  Maršrutų ir variantų, kur ir kokio ilgo trasą pasirinkti – ne viena dešimtis. Tad galimos ir labai lengvos trasos, kurias gali rinktis pradedantieji ar pirmą kartą atsisėdę į baidarę, kiti maršrutai bus vidutinio sudėtingumo ir tik pačios ilgiausios bei sudėtingiausios – labiausiai įgudusiems bei tikriems ekstremalių pojūčių mėgėjams. Tad plaukimas baidarėmis iš pažiūros gali pasirodyti ir labai lengvas sportinis užsiėmimas bei smagus laisvalaikio praleidimo būdas, o kitiems tai bus tikrų tikriausias sportas. Visa tai gali tapti ir puikia aktyviai praleidžiama vasaros tradicija su draugų kompanija.

Kaip ir daugelyje pramogų, taip ir plaukimas baidare turi būti vykdomas ne tik su gera kompanija, bet ir nepamiršus geros nuotaikos. Plaukdami vos spėsite dairytis į nepaprastus gamtos vaizdus. Ši pramoga gali būti vykdoma jau ir ankstyvą pavasarį, visą vasarą bei rudens pradžioje. Ilgai nelaukę rezervuokite Jums tinkamas dienas jau dabar, nes girdėjome, kad laisvų laikų sparčiai mažėja.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *