Ar geliniam nagų manikiūrui reikalingas tik gelinis lakas?

Reta mergina ar moteris nėra išbandžiusi manikiūro paslaugos. Dabar net sunku rasti tokią, kuri nebus išbandžius ir gelinio nagų lakavimo. Vienos nori, kad tai atliktų kvalifikuota specialistė, o kitoms prioritetas ir didžiausias malonumas būtų  gelinis lakas namuose. Vis daugiau ir daugiau moteriškos lyties atstovių nori turėti gražius nagučius namų sąlygomis. Gal tai galėjo paveikti pandemijos laikas, kai teko nemažai kam išmokti nagučius susitvarkyti namuose, o gal tiesiog laiko stoka ar noras sutaupyti?

Šiandien tai jau yra įmanoma ir reikia labai nedaug. Visų pirma – noras. Turite norėti ne tik pasidaryti gelinį manikiūrą namuose, bet ir šio, ne tokio ir sudėtingo meno, išmokti. Tuomet jau galėsite ir savo paslaugas pasiūlyti artimiausioms draugėms, padaryti pramogą mamai ar sesei. Taip galėsite tikrai nemažai sutaupyti. Vienas didžiausių su geliniu laku susijusių prekių pasirinkimas visada yra groziobaze.lt. Ši elektroninė parduotuvę dirba visomis savaitės dienomis, visą parą. Tad Jums patogiu metu galėsite įsigyti reikiamų priemonių bei prekių. Prireikus konsultacijos telefonu, galėsite taip pat paskambinti ir pasitarti 8:00-20:00 valandomis. Sunku būtų rasti panašią parduotuvę ir tokias malonias konsultantes kaip groziobaze.lt.

Jei dar niekada nesate dariusios sau pačiai manikiūro, kuriam reikalingas gelinis lakas, visų pirma turite žinoti, kokias prekes turite įsidėti į krepšelį. Prieš tai dar pasitikrinkite, gal namuose jau bent vieną iš minimų prekių yra, tuomet nebereikės ir pirkti.

  1. Žnyplutės
  2. Dildė
  3. Nagų nuriebalinimo priemonė
  4. Nagų gruntas
  5. Šepetėlis nagams
  6. Gelinio nagų lako pagrindas
  7. Gelinis nagų lakas
  8. Viršutinis gelinių nagų lako sluoksnis
  9. Nagų odelių aliejus
  10. LED/UV nagų lempa

Atlikite manikiūrą: rankos palaikomis šiltame vandenyje ir naudojant nagams skirtas žnyplutes apkarpomos odelės, suvienodinamas nagų ilgis ir padailinamos jų formos. Tuomet reikės švelniai nudildinti nago plokštelę, nuvalyti dulkes nuo nagų bei rankų, nuriebalinti, ant nago plokštelės krašto užtepti tam skirto grunto ir užlakuoti gelinio nagų lako pagrindą. Palaikyti po LED lempa 30 sekundžių ir lakuoti nagų plokšteles pasirinktu atspalviu bei palaikyti jas vėl po lempa. Tai daryti reikės du kartus ir galiausiai darkart nuriebalinti nagus. Finalas – odelės palepinamos maitinančiu aliejumi.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *