Prekių gabenimas jūriniais konteineriais. Ar tai geras pasirinkimas?

Logistikoje svarbu ne tik žmogiškieji ištekliai, tačiau taip pat ir įranga, kuri gali užtikrinti našų tam tikrų medžiagų arba prekių transportavimą iš vienos vietos į kitą. Tam yra daug įrangos ir viena dažniausiai minimų yra jūrinis konteineris.

Jūriniai konteineriai dažniausiai vertinami dėl savo funkcionalumo, patvarumo, jie puikiai tarnauja visus metus, galiausiai, jie yra atsparūs aplinkos poveikiui, kuris atviroje jūroje tikrai kur kas atšiauresnis nei žemėje. Būtent šios savybės ir lemia saugų bei ilgaamžį jūrinių konteinerių naudojimą, dažniausiai, nuomą, kadangi nuosavo pirkimas – apsimoka ne visada net ir dideliam verslui.

Jūrinių konteinerių privalumai

Sunku atsakyti, ar jūriniai konteineriai yra pats geriausias pasirinkimas, kadangi opcijų yra daug, atsiranda vis daugiau inovacijų, kurios dažniausiai džiugina ne ką mažiau. Visgi, išskyrus esminius jūrinių konteinerių privalumus – pastarieji vis dar dažnai įvardijami kaip geriausias pasirinkimas prekių gabenimo darbuose. Kodėl?

  1. Universalumas. Jie tinkami bet kokio tipo prekėms arba medžiagoms vežti.
  2. Matmenys. Daugeliui patinka ir tai, kad jūriniai konteineriai yra didelių matmenų, masyvūs, tad tinka daugeliui prekių.
  3. Tinka bet kokioms prekėms arba medžiagoms. Pasikartosime, kad jie labai patvarūs, atsparūs, tad tinka bet kokioms prekėms transportuoti.
  4. Patvarumas. Puikiai tarnauja net ir esant labai sudėtingoms sąlygoms.
  5. Atsparumas aplinkos poveikiui. Jūroje – pavojinga, tad gera, kad konteineriai tarnaus puikiai ir esant lietui, drėgmei, sniegui ir saulei.

Pirkti ar nuomoti?

Belieka tik nuspręsti, ar Jums labiausiai tinka konteinerio nuoma ar pirkimas.

  • Pirkimas.

Daugeliui patinka, kad jis tampa nuosavas. Tačiau kaina tokia didelė, kad investicija – ne visada atsiperka, ypač mažam verslui.

  • Nuoma.

Nuomojama pigiai, geromis sąlygomis, būsite tikras, kad konteineris visada bus geros kokybės, tad tik reikia rasti nuomos punktą, kuriame pateikiami konteineriai savo techniniais parametrais bei nuomos sąlygomis Jums labiausiai tinka.

Jūrinių konteinerių privalumai – išlieka. Kaip ir populiarumas. Ne veltui verslo sektoriuje jūrinis konteineris dažnai yra įvardijamas kaip vienas geriausių pasirinkimų. Svarbiausia – tiek pirkti, tiek nuomoti galite iš ten, kur Jums labiausiai tinka, o šiuo metu pasiūla rinkoje yra itin plati.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *