Patarimai, kurių reikia laikytis, jeigu Jūsų kaklą puošia moteriški pakabukai

Moterys ir papuošalai yra tobulas duetas. Kiekviena dailiosios lyties atstovė gali papuošti bet kurį papuošalą ir visi dabintis skirti papuošalai gali damą paversti išskirtine. Juk kartais tikrai gali prireikti tiek nedaug, kad moteris suspindėtų ir jos šypsena žavėtų kitus. Moteriški pakabukai yra priskiriami tai papuošalų kategorijai, kurių kiekviena dama turi turėti bent po keletą skirtingų. Idealiu atveju tegul tai būna tokie kūriniai, kuriuos gamino tikri meistrai profesionalai. Dėl vienetinių moteriškų pakabukų kreipkitės tik į patyrusius juvelyrus.

Pasipuošimo – pasiruošimo procedūra

Gal dar ne kiekviena moteris žino, kad pakabuką yra svarbu užsidėti tik pačioje pabaigoje, kai tik pabaigiate atlikti visas grožio bei kosmetines procedūras bei baigiate rengtis. Sekitės pakabukus tik tuomet, kai pasidažėte, susitvarkėte plakus bei pasikvėpinote. Jokiu būdu nepurkšite kvepalų tiesiai ant papuošalų. Tai gali turėti įtakos jų išvaizdai.

Buities darbai

Nors ir sakoma, kad nepamirškite pasipuošti ir būdamos namuose, ne tik keliaujant į šventę, miestą ar kasdien į darbą. Savuose namuose irgi visai smagu vaikščioti pasitempus, dailiau apsirengus ar kasdien nešiojamas šlepetes iškeitus į įdomesnę avalynę. Bet niekada nesiimkite namų valymo darbų naudojant įvairias chemines priemones, kai Jūsų kaklą puošia moteriški pakabukai. Kadangi bet kuri cheminė medžiaga gali sugadinti Jūsų turimą ir nešiojamą auksinį pakabuką. Visada prisiminkite, kad atsarga gėdos nepadaro. Verčiau saugokite savo papuošalus ir juos būtinai nusiimkite dirbdamos buitinius darbus. Ir visai nesvarbu, ar tai moteriški pakabukai iš aukso, ar žiedai, ar kiti auksiniai gaminiai. Geriau juos vėl užsidėkite, kai tik baigsite darbus.

Sportas

Jeigu mėgstate sportuoti bei užsiimti tam tikra sportine veikla, tai auksiniai moteriški pakabukai tegul saugiai ilsisi papuošalų dėžutėje, kol Jūs liesite prakaitą sporto salėje, namuose ar gamtoje. Kūno išskiriamas prakaitas gali turėti įtakos Jūsų turimų papuošalų kokybei, jeigu aktyviai sportuosite ir ilgą laiką tai darysite kartu su papuošalais.

Maudynės

Nepamirškite, kad ir vanduo gali įtakoti Jūsų mylimą auksinį pakabuką. Tad būtinai nusiimkite papuošalus, kai keliaujate į baseiną, vonią, dušą, jūrą ar ežerą. Net jei tai tik trumpas pasimaudymas, bet jis gali turėti neigiamos įtakos papuošalams.

Tinkamai prižiūrimi moteriški pakabukai Jus džiugins daug ilgiau.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *