Kaip užtikrinti, kad darbuotojai darbe jaustųsi puikiai

Tobulame pasaulyje kiekvienas iš mūsų jaustųsi nuostabiai savo darbe ir kasdien 100 proc. stengtųsi atlikti kiekvieną užduotį. Kiekvienam klientui nueitume papildomą kilometrą, pranoktume ankstesnę dieną, niekada nepavargtume ir visada ieškotume būdų, kaip tobulėti. Laimei, kai kurios dienos tokios būna ir darbdaviams, ir darbuotojams. Jei esate savininkas ar vadovas, žinote, kaip jums pasiseka, kai jos pasitaiko. Jei norėtumėte, kad jos pasitaikytų dažniau, galite daug ką padaryti! O mes jums padėsime pateikdami daug paprastų patarimų, kaip motyvuoti darbuotojus, kad jie pasiektų kuo geresnių rezultatų.

Pasirūpinkite, kad darbas būtų patogus

Tai reiškia viską – nuo malonios darbo aplinkos sukūrimo iki pasirūpinimo, kad darbuotojai turėtų viską, ko jiems reikia, kad galėtų tinkamai atlikti savo darbą. Jei darbe jaučiasi kova, bus sunku pasiekti geriausių rezultatų iš savo žmonių. Netaupykite. Samdykite valymo paslaugas, kad viskas atrodytų ir jaustųsi gerai. Pasirūpinkite, kad jūsų kompiuteriai, technologijos ir kita įranga būtų atnaujinta. Įsigykite kavos puodelį ir retkarčiais nupirkite keksiukų ar bandelių.

Nepamirškite dovanų darbuotojams

Svarbu nepamiršti ir dovanų darbuotojams – tai gali būti tiek Polo marskineliai su logotipu, tiek ir termo puodeliai su jūsų įmonę reprezentuojančiais ženklais. Svarbiausia, kad jūs parodytumėte savo darbuotojams, jog jie jums rūpi ir jūs juos vertinate.

Kalbėkite apie tai, ką kalbate

Reguliariai bendraukite, kad visi žinotų, kokie yra jų individualūs ir bendri tikslai. Tai leidžia žmonėms jaustis susijusiems ir primena, kad jie yra kažko didesnio dalis. Tai taip pat leidžia kalbėti apie problemas, kol jos dar nedidelės ir jas galima ištaisyti. Be to, tai suteikia jums galimybę pagirti pakeliui. Sunku viršyti (ar net pasiekti) aukštus standartus, kai nežinai, kokie jie yra. Įsitikinkite, kad darbuotojai supranta, ko iš jų tikimasi. Gerai apmokydami darbuotojus, leisite jiems gerai atlikti savo darbą.

Akcentuokite teigiamus dalykus

Pripažinkite ir apdovanokite už gerus darbo rezultatus. Tai galite daryti per oficialius konkursus, jei turite pakankamai daug darbuotojų, arba neformaliai. Padovanokite žmogui pietus, kai apie jį gaunate gerų atsiliepimų. Susiekite paaukštinimus ir premijas su veiklos tikslais ir mokėkite jas mielai ir entuziastingai. Per darbuotojų susirinkimus išskirkite atskirus asmenis, kuriuos reikia ypatingai paminėti. Nusiųskite padėkos raštą ar atviruką. Pasakykite ačiū ir būkite malonūs. Gali būti atvejų, kai teks susidurti su neigiamais rezultatais ar elgesiu, tačiau jūsų ilgalaikė strategija turėtų būti išlaikyti teigiamus dalykus, kai tik įmanoma.

Prašykite grįžtamojo ryšio

Gaukite pasiūlymų ir įžvalgų. Klausykitės ir mokykitės. Reaguodami į tai, ką išgirdote, darykite pakeitimus, kai to reikia. Padarykite savo žmones proceso dalimi. Tai geriausias būdas jiems pajusti atsakomybę už rezultatą, o būdami asmeniškai suinteresuoti jie dirbs geriau. Sukurkite atmosferą, kurioje jokia idėja nebūtų pernelyg kvaila ar nestandartinė. Niekada nežinote, iš kur ateis kitas puikus pasiūlymas ir koks jis bus!

Būkite sąžiningi ir nuoseklūs

Nesirinkite favoritų. Skirkite savo laiką, dėmesį ir gerą patarimą. Taikykite visas taisykles ir politiką vienodai. Skatinkite visus dalyvauti. Sudarykite vienodas sąlygas, kad visi galėtų dalyvauti ir prisidėti.

Related Posts

One thought on “Kaip užtikrinti, kad darbuotojai darbe jaustųsi puikiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *