G taško paieškos. Kur jis slepiasi?

Turbūt ne kartą teko girdėti apie paslaptingą G tašką, kuris garantuoja, kad malonumai bus ne tik ilgi, tačiau ir maksimaliai – galingi. Visgi, G taško paieškos dažnai ne tokios paprastos kaip atrodo. Visi žino, kad jis yra, tačiau kaip rasti?

Norinčioms patirti kuo daugiau malonumo arba norintys to malonumo kuo daugiau suteikti moterims – turėtų rinktis vibratorius, kurie sukurti specialiai taip, kad pasiektų G tašką. Džiugu, kad vis daugiau žmonių pamiršta bet kokius tabu lovoje ir išbando žaisliukus, kurie padės patirti kuo daugiau neatrastų potyrių.

Kas yra G taškas?

Nors gali atrodyti, kad jį rasti nebus sunku, kadangi galima pamatyti ne vieną paveiksliuką, kuriame jis yra pažymėtas, tačiau viskas – dažniausiai kur kas sunkiau. Tai yra priekinėje vaginos pusėje esanti zona, kuri dažniausiai apie 3-5 cm gylyje. Nors tai maža liauka, tačiau ją palietus – pojūčiai bus labai didelė. Pati liauka yra grublėta, kaip teigia daugelis – primena pupelę savo dydžiu. Įdomu tai kad kai moteris yra susijaudinusi  – liauka didėja. Taigi, viskas nulemia analogiškai. Tai yra, kuo moteris bus labiau susijaudinusi – tuo didesnė tikimybė, kad pavyks pasiekti tą liauką ir tuo pačiu malonumą padaryti dar didesniu.

Svarbiausia, kad specialiai kurti G taško vibratoriai padeda be jokio vargo pasiekti tą liauką per daug nesukant galvos – kur ji yra ir tuo pačiu – jos neieškant. Paprasčiausiai šie specialūs vibratoriai yra su specialiu išlenkimu, kuris ir nereikalauja iš žmogaus anatominių žinių. Reikia paprasčiausiai naudoti vibratorių pagal paskirtį ir viskas – malonumas bus maksimalus, didysis „O“ bus pasiekiamas be vargo.

Paieškos ir paieškos

Kai moteris yra susijaudinusi – dažniausiai G taško paieškos yra kur kas paprastesnės. Kitu atveju – tai tikrai bus keblu. Įmanoma, tačiau ir koks gi tikslas ieškoti šiaip sau? Geriausia sujaudinti moterį ir tik tuomet pradėti jo paieškas tik dėl to, kad pavyktų padėti jai pajusti dar daugiau malonumo.

Visgi, jeigu smalsumas yra didelis –  tokiu atveju susipažinkite su instrukcija, kuri gali padėti supaprastinti paieškas. Visada geriausia yra ieškoti tuomet, kai moteris guli ant nugaros. Kadangi jis yra priekinėje sienelėje – paprasčiausiai taip paieškos bus greitesnės. Labai svarbu, kad moteris būtų atsipalaidavusi. Jeigu jis bus susikausčiusi, žinoma, kad paieškos ne tik nebus vaisingos, tačiau ir pats procesas jai gali kelti blogas mintis.

Ieškodami G taško įdėtus pirštus reikia judinti pirmyn ir atgal, tačiau labai lėtai ir tuo pačiu švelniai. Visada galima naudoti lubrikantą, kuris padės visą procesą padaryti kur kas malonesniu. Pasikartosime, kad G taškas nėra giliai, o geriausiai jį išduoda grublėtas plotelis. Jį palietus dažniausiai moterų veidas nušvintą, kadangi pojūčiai yra geri ir tęsiasi ilgai. O tuomet belieka jį stimuliuoti.

Specialaus vibratoriaus pasirinkimas

Taigi, jeigu G taško paieškos atrodo keblios ir apskritai – norisi imtis kuo paprastesnių priemonių, kurios tikrai padės pajusti kuo daugiau malonumo – tokiu atveju siūlome naudoti vibratorius, kurie beveik visada  – pasiteisina. Ir svarbiausia, kad su kaupu.

Žinoma, ir paprasti vibratoriai gali padėti pamiršti tabu ir tuo pačiu pasiekti G tašką – išlaisvinti moterį. Tačiau su jais, kaip ir su pirštais, reikia technikos ir reikia ieškoti. Dažnai viskas kur kas paprasčiau yra įsigijus specialų vibratorių, kuris yra reikalingo ilgio ir tam tikros formos.

Žinoma, specialios formos vibratoriai, kaip ir visi kiti, kinta kitomis smulkmenomis, kurios varijuoja ir taip padeda kiekvienam žmogui rasti jam labiausiai tinkamą variantą. Pavyzdžiui, kinta savo spalvomis. Jums patinka natūraliai, atrodantis kaip penis, ar kitoks? O gal patinka toks, kuris turi kelias vibracijos funkcijas nuo masažo iki daugiau malonumo? O ar verta daugiau dėmesio skirti gamintojui renkantis? Tikrai taip. Įvertinkite kuo daugiau smulkmenų ir įsigykite draugą, kuris gali būti naudojamas ir vienai, ir poroje.

Pasiruošimas G taško masturbacijai

Svarbiausia yra nuvalyti ir tinkamai paruošti vibratorių, kad baterijos nenusėstų tada, kai to labiausiai nereikia. Žinoma, visada labai gelbėja lubrikantas, kuris padeda patirti kuo daugiau emocijų. Taip pat ir gera atmosfera. Daugeliui žmonių patinka, kai yra prietema, kai kambaryje yra malonus aromatas ir tuo pačiu švelni muzika. Svarbiausia yra kurti tokią aplinką, kuri Jums labiausiai patinka ir tuo pačiu kuri Jums kelia geras emocijas.

Kuo daugiau atsipalaidavimo bus – tuo seksas bus malonesnis. O šiuo atveju kiekvienas žmogus pats žino – kas jam teikia geras emocijas. Tad ir sukūrus tokią aplinką – imkite vibratorių į rankas ir pajuskite ką reiškia geras G taško masažas.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *