Skolos pardavimas iš arti: kas tai ir kodėl reikalinga ši paslauga?

Norite kuo greičiau atgauti pinigus, kuriuos Jums skolingas kitas asmuo? Jeigu šis procesas užsitęsia, verta pasvarstyti apie skolų pardavimą. Tai greitas, veiksmingas procesas, kuris padeda džiaugtis grąžintais pinigais be jokių papildomų investicijų. Paverskite savo skolą lėšomis, kurias galite disponuoti! Kviečiame pasigilinti, kaip veikia šis procesas.

Kas yra skolos pardavimas?

Tai procesas, kurio paklausa tampa vis didesnė. Skolos pardavimas apima negrąžintų skolų perdavimą iš pradinio kreditoriaus trečiajai šaliai, paprastai vadinamai skolos pirkėju arba skolų išieškotoju. Šis sandoris leidžia pradiniam kreditoriui susigrąžinti visą arba didelę bent dalį jo skolintos sumos, o skolos išieškojimo atsakomybė pilnai perduodama naujajam pirkėjui arba skolos savininkui.

Kaip vyksta skolos pardavimas?

Jį galime suskirstyti į kelis esminius žingsnius:

  1. Skolos portfelis. Procesas paprastai prasideda skolos pirkėjui įsigyjant skolų portfelį iš pradinio kreditoriaus, pvz., kredito kortelių bendrovės, banko ar kitų finansų įstaigų.
  2. Skolos įvertinimas. Skolos pirkėjas įvertina skolos portfelio vertę, dažnai įsigydamas jį už dalį visos skolos sumos. Pirkimo kainai įtakos turi tokie veiksniai kaip skolų amžius, išieškojimo tikimybė ir bet koks kartu esantis užstatas.
  3. Nuosavybės perdavimas. Sudarius sandorį, nuosavybės teisė į skolas teisėtai perduodama skolos pirkėjui. Tai reiškia, kad skolininkas dabar privalo grąžinti pinigus naujajam savininkui, o ne pradiniam kreditoriui.
  4. Su skola susijusių duomenų perdavimas. Skolos pirkėjas pradeda bendravimą su skolininku, praneša apie nuosavybės pasikeitimą. Nuo šio momento skolininkas bendrauja su naujuoju savininku dėl pinigų (skolos) grąžinimo.
  5. Derybos ir atsiskaitymas. Šis žingsnis – jau skolos pirkėjo atsakomybė. Skolų pirkėjai gali derėtis su skolininkais dėl naujų grąžinimo sąlygų, siūlant nuolaidas ar lankstesnius mokėjimo planus. Taip pat įprastas rezultatas yra skolos padengimas, kai skolininkas sumoka vienkartinę sumą, mažesnę nei visa skolos suma.

Štai ir viskas. Pardavę skolą, galite greičiau atgauti pinigus ir apsisaugoti nuo gaišaties. Kviečiame rinktis šį kelią ir pasitikėti patyrusiais specialistais. Tai greita, patogu ir paprasta.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *