Ruošiame stalą Velykoms: patarimai

Velykos yra nuostabi pavasario šventė, kuri kvepia gėlėmis, juoku ir geriausiomis emocijomis. Norint paminėti šią šventę jaukiai ir gražiai – reikia pasirūpinti stalo serviravimo darbais. Šiuo metu namuose, be žinių ir praktikos, suplanuoti stalą nėra sunku. Ne tik patogų, tačiau ir atrodantį labai gražiai.

Tiesiog stalo serviravimo indai ir nuostabūs papuošimai dėl savo kainos prieinami kiekvienam, juos keisti galima pagal poreikį, nuotaiką arba šventes, kurios ateina.

Nuspręskite dėl spalvų

Kad ir kokiai šventei stalas yra serviruojamas – pirmiausia siūlome spręsti dėl spalvų. Dažniausiai dominuoja pastelinės, tačiau tai nėra taisyklė. Kiekvienas gali organizuoti šventinį stalą taip, kaip jam labiausiai patinka. O juk visi mes labai įvairiau suprantame Velykas ir minime tokioje aplinkoje, kuri arčiausiai mūsų širdies.

Jaukumo akcentai

Stalo dekorui reikia akcentų, kurie puikiai atspindi konkrečią šventę. Per Velykas tai dažniausiai yra kiaušinis, taip pat ir margučiai. Tobulas pasirinkimas yra žalios šakelės, kurios suteikia pavasario jaukumą ir šventiškumą. Kai kuriems labiausiai patinka minimalizmas, tad jie dažniausiai nekomponuoja daug dekoro akcentų. Taigi, viskas priklauso nuo Jūsų poreikių.

Skoningi indai

Skoningi indai yra labai svarbi stalo serviravimo taisyklė. Jaukūs indai kavai, gražūs stalo įrankiai, lėkštės ir kitos smulkmenos gali būti keičiamos pagal poreikius. Žinoma, dažniausiai per Velykas norisi ryškių spalvų. Tačiau jeigu kiti dekoro akcentai tokie – tuomet indai turėtų būti neutralesni.

Skanus maistas

Gražiausias bet kokio stalo papuošalas yra skanus maistas. Juos mėgautis siūlome ir jums. Jis gali būti dekoruojamas  maistu, patiekalais, kurie primena gėles, kiaušinius arba kitus Velykinius atributus. Tuomet stalas ne tik bus kur kas gražesnis, tačiau taip pat ir kur kas skanesnis. Dažnai tokia patiekalų gamyba labai įtraukia, tad išbandykite.

Velykos yra labai graži šventė. Tačiau nereikli. Svarbiausia – Jūsų noras kurti šventę ir dažnai stalo dekoras yra vienas iš būdų. Belieka tik nuspręsti dėl stiliaus ir išbandyti savo galimybes. Kai yra noras – viskas įmanoma.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *