Kokią įtaką sutuoktinis turi Jūsų galimybei gauti paskolą?

refinansavimas įsiskolinusiemsNeperlengdami lazdos visiems pasakojate apie tai kaip santuoka nieko nekeičia, o Jūs esate sėkmingi individualistai? Tuomet, būtent Jums skirtas šis straipsnis.

Ilgalaikė būsto paskola

Nereikia, net ir sakyti, kad būsto paskola teikiama įvertinus šeimos pajamas. Tai reiškia ir Jūsų, ir Jūsų sutuoktinio. Taip pat vertinamos Jūsų abiejų asmens kredito istorijos. Pagal jose pateiktą informaciją yra pateikiamas paskolos pasiūlymas.

Kas nutinka jeigu vieno asmens kredito istorija yra gera, o kito sutuoktinio – ne? Paprastai bankas tokiu atveju arba neduoda paskolos, arba ją duoda tik gana griežtomis sąlygomis. Tačiau svarbu ir kitas aspektas. Net ir norėdamas imti paskolą vienas asmuo, turės gauti sutuoktinio sutikimą, ir jo sutuoktinio kreditiningumo įvertinimą. Taip, kad užsisuka uždaras ratas, kuriam reikalinga pagalba isiskolinusiems asmenims. Beje, refinansavimas isiskolinusiems taip pat atliekamas vertinant šeimos ūkio pajamų tvarumą.

Greitieji kreditai

Finansų ekspertai vienu choru pasakoja, kad greitieji kreditai asmens istorijoje nėra gerai. Todėl jeigu Jūsų sutuoktinis arba Jūs tokių turite – gali būti suteikiama paskola griežtesnėmis sąlygomis. Net jeigu jie ir buvo grąžinti laiku. Tačiau yra kredito įstaigų, kurių paskolos isiskolinusiems bedarbiams arba teikiamos paskolos įsiskolinusiems asmenims be uzstato gali būti išeitis norint atnaujinti būstą ar įsigyti kitą didesnį pirkinį. Beje, kredito bendrovės teikiamos ilgalaikes paskolos isiskolinusiems gali tapti būstu ar kelione aplink pasaulį, o refinansavimas isiskolinusiems padės įveikti susidariusius sunkumus.

Jeigu Jūsų asmens kredito istorijoje nėra įrašų apie greituosius kreditus, o pajamas tvarios, norėdami gauti kreditą, turite prašyti sutuoktinio sutikimo, kurį jis gali padaryti pervesdamas simbolinę pinigų sumą į kreditorių sąskaitą. Taigi, Jūs nuo sutuoktinio negalite nuslėpti finansinių įsipareigojimų ir prisiimti juos turite galimybę tik įvertinus abiejų pajamų tvarumą ir turimus įsipareigojimus. Refinansavimas isiskolinusiems teikiamas tokiomis pačiomis sąlygomis.

Refinansavimas

Panagrinėkime kitą situaciją. Sakykime, matote, kad skubi paskola isiskolinusiems Jums arba Jūsų sutuoktiniui nepasiekiama, galima ieškoti bendrovių skelbimų: “suteikiu paskola isiskolinusiems”. Jeigu perskaityti paskolos isiskolinusiems atsiliepimai yra teigiami, galima svarstyti apie tokį sprendimą. Kita vertus, greitas kreditas isiskolinusiems galimas ir sveikintinas, jeigu dengiamos paskolos ir esami įsipareigojimai. Kaip finansininkai sako refinansavimas isiskolinusiems – susitvarkiusiems.

 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *