Kokį žiedą išrinkti vyrui pagal jo charakterį?

Šiuolaikiniame pasaulyje viskas nuolat keičiasi, todėl tradicija nebevadovauja. Vienas iš tokių reiškinių – žiedus nešiojantys vyrai. Jei anksčiau žiedai buvo populiarūs tik moterims, dabar jie ne mažiau svarbūs ir vyrams. Tiesa, šiais laikais išsirinkti ar išsirinkti žiedus vyrams tapo nemenkas iššūkis, nes vyriški žiedai taip pat yra skirtingi, todėl reikia žinoti, kokie juvelyriniai dirbiniai tinka vyrams.

Auksiniai žiedai yra nesenstanti mada

Dauguma žmonių ant pirštų turi auksinius žiedus. Taip yra todėl, kad vis dar manoma, kad auksas turi gydomųjų savybių, apsaugo nuo piktų akių ir yra praktiškas – auksas ilgai nekeičia spalvos. Jei nusprendėte savo vyrui padovanoti auksinį žiedą, pirmoji jūsų mintis gali būti tokia: kiek kainuoja vyriškas auksinis žiedas? Viskas priklauso nuo to, kokio tipo auksinį žiedą norite pirkti. Jei žiedas paprastas – tada bus pigiau, jei norėsite įkomponuoti pasirinktą akmenį ar raižinį – brangiau. Viskas priklauso nuo to, ar jūsų vyras labiau mėgsta sunkumą, ar minimalizmą. Vadovaujantis etiketo patarimais, vyrams patariama nešioti tik du žiedus (be vestuvinių) ir ne daugiau. Taip yra todėl, kad vyriškos rankos simbolizuoja jėgą, o jų puošimas žiedais siunčia žinią apie jį kitiems. Vyriški žiedai paprastai yra kuklesni ir turi mažiau brangakmenių ar dekoracijų rūšių nei moteriški žiedai. Tačiau viskas priklauso nuo asmeninio stiliaus: jei vyras mėgsta būti stilingas, ryškus ir traukiantis akį, tai didelis ir prabangus žiedas puikiai papildys jo garderobą, tačiau jei vyras kuklesnis ir mėgsta ramybę, tuomet žiedas turėtų būti minimalistinis.

Žiedų nešiojimo ant skirtingų pirštų prasmė

Jei nusprendėte savo vyrui padovanoti žiedą (arba nusprendėte jį nusipirkti pats), tuomet žinote, ką reiškia nešioti žiedą. Ant rodomojo piršto. Jei vyras ant šio piršto mūvi žiedą, tai simbolizuos stiprybę. Ypač tinka patraukliems, stiprios valios vyrams, mėgstantiems pergalės jausmą. Taip pat tinka tiems, kurie yra labai pasitikintys ir lyderiai. Ant bevardžio piršto. Ant šio piršto dėvimas žiedas simbolizuoja meilę ir šeimyninę padėtį. Tinka vyrams, kurie vertina savo artimuosius, visada rūpinasi artimaisiais, vertina šeimą.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *