Anglų kalbos kursai – produktyvus būdas patobulinti įgūdžius

Sakoma, išmokęs važiuoti dviračiu šio įgūdžio nepamirši. Tačiau yra dalykų, kurie laikui bėgant tarsi išgaruoja iš galvos. Anglų kalbos kursai gali būti puiki galimybė atnaujinti turimą kalbinį bagažą.

Anglų kalbos kursai – produktyvus būdas patobulinti įgūdžius

Vieni žmonės kursus lanko praktiniais sumetimais, kiti – dėl malonumo. Malonumo? Taip! Juk mokymasis neprivalo kelti šleikštulio.

O kodėl teigiama, kad tai produktyvu? Todėl, kad bandant mokytis savarankiškai paprastai atsiranda problemų. Štai jau devintą kartą atidedama… Kyla neaiškumas, nežinia, su kuo pasikonsultuoti…

Kaipgi viskas vyksta kursų metu? Svarbu jau tai, kad sumokate tam tikrą mokestį ir puikiai suprantate, kad turite už jį „atidirbti“. T. y. nenorite, kad pinigai būtų išleisti beprasmiškai. Vadinasi, sumokėta suma įpareigoja pamokas lankyti.

Kitas aspektas yra tvarkaraštis. Kai bandote mokytis savarankiškai, labai sunku nusistatyti konkrečius laiko rėmus. Na, o kursų laikas paskelbtas ir nekeičiamas. Žinote, kada pradžia ir kiek laiko paskaita truks. Ir tai padeda planuoti dieną. Todėl žodis „produktyvumas“ čia puikiai pritampa.

Beje, anglų kalbos kursai naudingi bent dviem atvejais – kai norite mokytis nuo pagrindų ir kai tikitės prisiminti tai, ką kadaise jau mokėtės. Jei iš atminties po truputį blėsta kai kurie žodžiai, jei nebeaiškios kai kurios taisyklės, viena kita pamoka būtų neprošal.

Pasirinkti ne taip ir lengva…

Kokius kursus pasirinkti? Tai nėra dilema, bet pamąstyti teks. Svarbu nesuklysti. Pavyzdžiui, jei renkama pradžiamokslių grupė, o jūs visai pusėtinai susišnekate angliškai, reikėtų ieškoti kito varianto.

Turbūt kiekvienam rūpi ir kaina. Ką darytumėte, jei vienas variantas būtų brangesnis už kitą? Ar iš karto laimėtų pigesnis? Kažin. Kaip galima spręsti iš įvairių pavyzdžių, mažesnė kaina gal ir draugiška piniginei, tačiau toli gražu nereiškia nieko daugiau.

Kita vertus, tai labai subtilu. Sunku konkrečiai pasakyti, kad pigesni ar brangesni kursai yra geresni. Kiekvienas atvejis individualus. Pirmiausia susikoncentruojama į pamokų „žanrą“ (pavyzdžiui, intensyvūs kursai), o tada jau galvojama, kuris variantas kuo patrauklus.

Pozityvu ir progresyvu

Verta paminėti, kad pasirinkimas užims kažkiek laiko, tačiau vėliau, kai jau būsite dalyvavę keliose paskaitose, džiaugsitės priimtu sprendimu. Tai pozityvu ir progresyvu pačia geriausia prasme.

 

 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *