Vestuviniai žiedai ir jų graviravimas

Daugelis puikiai žino, kaip atrodo vestuviniai žiedai, iš ko jie pagaminti ir kokia šių papuošalų reikšmė. Svarbu išsirinkti tokius žiedus, kurie būtų ir patrauklūs savo dizainu, ir patogūs, ir tuo pačiu unikalūs, nes juk juos teks nešioti visą likusį gyvenimą.

Kaip jau įprasta, vestuviniai žiedai yra gaminami iš geltonojo arba baltojo aukso. Jeigu pasirinksite klasikinio dizaino modelius, tai jie bus minimalistinio dizaino ir tinkantys kiekvienam. Bet yra ir tokių juvelyrinių meno kūrinių, kurie bus išskirtiniai savo stilistika, dizaino sprendimais bei netikėtomis detalėmis ir pan. Nesvarbu, kokį stilių pasirinksite, bet svarbiausia, kad tai yra Jūsų su mylimuoju meilės simbolis, įprasminantis begalinę simpatiją, draugystę bei vienas kitam palaikymą.

Išsirinkti ir nuspręsti, kas patiks ir tiks Jūsų porai gali būti nelengva. Kadangi rinkoje yra tiek daug pasirinkimo variantų – susipažinkite, kas yra jau sukurta ir jeigu nepavyks rasti To vienintelio varianto – kreipkitės į juvelyrus ir vestuviniai žiedai Jums bus sukurti pagal individualų užsakymą. Pasirinkę tokį vestuvinių žiedų gamybos būdą, turėsite labai daug laisvės bei pasirinkimų. Vienas jų – papuošalų graviravimas. Tokį pasiūlymą Jums gali suteikti juvelyras. Tai – labai romantiškas bei sentimentalus sprendimas, nes tokiu būdu vestuviniai žiedai bus suasmeninti ir jiems suteikta dar daugiau unikalumo.

Graviravimo paslauga rinkoje nėra nauja ir ja jau nemažai porų yra pasinaudoję. Labai dažnai šį darbą siūlo atlikti ne tik juvelyrai savo dirbtuvėse, bet ir juvelyrinių prekių parduotuvės. Tad pasirinkę tokį vestuvinių žiedų sprendimą turėsite labai gerai apgalvoti, ką norėsite graviruoti ir kaip šį sprendimą įgyvendinti. Tam, kad vestuviniai žiedai būtų išgraviruoti, galite rinktis juos jau pagamintus arba žiedų gamybą patikėti juvelyrui. Kadangi beveik viso tipo vestuviniai žiedai gali būti graviruojami.

Graviravimui dažniausiai yra naudojama vidinė žiedų pusė. Vieni nori, kad būtų išrėžta vestuvių data, kitiems svarbūs tam tikri meilės žodžiai ar frazės, o gal net ir visas paveikslėlis. Kad ir ką nuspręsite pasirinkti – svarbiausia yra nutarti tai, kas Jums keltų malonius prisiminimus bei šypseną veide.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *