Svajonių darbas: geidžiamiausių darbų Top 8

Darbas

Dirbti mėgstamą darbą ir kasdien į darbą eiti su šypsena – kiekvieno žmogaus svajonė. Deja, ne visiems ji išsipildo. Todėl karts nuo karto dažnam vis užplūsta mintys, pasvarstymai “o kaip būtų, jeigu…“.

Be to, pasirodo, yra tokių darbų, kuriuos norėtų dirbti didžioji dauguma pasaulio žmonių.

Pakalbėkim atvirai: ar esate patenkinti savo darbu? Teigiamai į šį klausimą atsako, deja, ne visi darbuotojai. Tų žmonių, kuriems darbas nėra mielas, gyvenimas panašus į nuodus: tarnybinės pareigos tampa našta, kolegų tarpe tvyro nuolatinė įtampa, o svarbiausia – visoms šioms kančioms galo nematyt…

Taigi taip trečdalis gyvenimo pragyvenama veltui. Žinoma, galima raminti save, kad kiti irgi taip pat gyvena. Arba galima prisiminti, kad egzistuoja ir kitų darbų, kuriuose ir dirbti malonu, ir algos didelės.

Tad štai tie darbai, kuriuos norėtų dirbti milijonai žmonių (daugiausia vyrų). O tam, kad tiktumėte tiems darbams, visai nereikia turėti ypatingos kvalifikacijos, turėti keleto diplomų ir stulbinančio CV. Tik šiek tiek sėkmės ir jūs jau pasirašinėjate sutartį dėl geidžiamiausio darbo pasaulyje.

#1 – Šaukimų į teismą pristatytojas

JAV teisės sistemos normos reikalauja, kad šaukimas į teismą būtų įteiktas atsakovui į rankas. Toks reikalavimas padeda išvengti daugybės problemų ir nesusipratimų dėl pašto darbo problemų ar pan.

Šaukimus į teismą pristato specialiai apmokytas žmogus, kuris šaukimo įteikimą į rankas užfiksuoja fotoaparatu. Norint dirbti šį darbą, reikia turėti greitas kojas ir detektyvo įgūdžių, nes “auką“ kartais būna sunku surasti. Tai pakankamai įdomu. Tačiau iš kitos pusės, reikia nusiteikti, kad naujų draugų dirbdami šį darbą tikrai neįgysite.

#2 – Garso įrašų parduotuvės pardavėjas arba kasininkas

Dirbdami tokį darbą milijonieriais, žinoma, netapsite. Tačiau toks darbas yra glostantis sielą. Dešimt valandų per dieną reikia klausyti muzikos ir bendrauti su melomanais, kurie ne visada yra adekvatūs. Tačiau dirbdami tokį darbą turėsite galimybę vieni pirmųjų išgirsti naujausius garsiausių pasaulio atlikėjų kūrinius, gauti nemokamų bilietų į įvairius koncertus ir muzikantų “tūsus“.

#3 – Šokolado degustatorius

Tai didžiausia smaližių vaikų (dažnai ir suaugusiųjų) svajonė, kurią įgyvendinti nėra taip ir paprasta. Pretendentai šiam darbui turi turėti reiklų skonį, platų kulinarinį akiratį ir puikiai nusimatyti apie viską, kas susiję su šokoladu. Taip kad diena iš dienos persivalgyti šokolado už pinigus – prieinama ne kiekvienam.

#4 – Garsenybių laisvalaikio specialistas

Aktoriai ir muzikantai – tai žmonės, dirbantys visą parą. Jiems, taip pat kaip ir kiekvienam paprastam žmogui, norisi pailsėti ir prasiblaškyti. Tačiau dėl didelio užimtumo jie net nenumano, koks klubas šiuo metu yra madingiausias ar kuriame restorane patiekiamas pats geriausias ir šviežiausias maistas.

Todėl besiilsinčias pramogų pasaulio žvaigždes paprastai lydi specialiai apmokyti žmonės, rengiantys specialią kultūrinę programą aktoriams ir muzikantams. Jeigu norite nuolat “tūsintis“ ir linksmai gyventi, kodėl gi nepabandžius tapti vienu iš tokių specialistų.

#5 – Vandens atrakcionų kritikas/bandytojas

Įvairios krizės ir recesijos nedaug įtakoja kelionių industriją: viešbučiai, vandens parkai ir kiti rekreaciniai objektai ir toliau statomi ir rekonstruojami reguliariai. Tačiau žmonės visada nori žinoti, kuriame pasaulio vandens parke įdomiausi ir linksmiausi kalneliai, ir kurio viešbučio baseino vanduo skaidrus kaip ašara.

Kad ir kaip būta keista, tačiau yra ekspertų ir šiais klausimais. Pats žinomiausias yra Tomis Linčas. Jis keliauja po pasaulio kurortus, pats išbando visas vandens pramogas ir pasakoja apie jas visiems norintiems. Ir tuo pačiu kelia didžiulį pavydą tiems, kurie dirba ofise ir gali pasigirti tik įdegiu nuo kompiuterio monitoriaus.

#6 – Profesionalus skeiteris, banglentininkas ar snieglentininkas

Savo malonumui čiuožti banglente bangomis, čiuožti snieglente nuo tramplino ir išdarinėti kvapą gniaužiančius triukus su riedlente, turėti gausybę fanų – ar tai ne svajonių darbas? Tačiau šis darbas ne taip lengvai pasiekiamas. Reikia turėti didžiulį talentą, daug treniruotis ir nuolat pasirodyti per televiziją – kas labai vargina. O kaip gi kitaip? Juk sporto žvaigždės neišvengiamai tampa įvairių medijų veidais.

#7 – Tropinės salos saugotojas

Visai neseniai netoli Australijos esančios Hamiltono salos prižiūrėtojo pareigos susilaukė didžiulio susidomėjimo interneto bendruomenėje. Išbandyti laimę ir patekti į šį darbą nusprendė daugybė žmonių.

Žmogui, dirbančiam tos salos prižiūrėtoju galima tik pavydėti. Jei nori, stebi vėžlius, nori, stebi banginių elgesį, mėgaujiesi įspūdingu povandeniniu Didžiojo barjerinio rifo pasauliu, fiksuoji viską fotoaparatu ar kamera ir daliniesi bloge – svajonė, o ne darbas! Ir už visa tai galima uždirbti daugiau nei 100 tūkst. dolerių vos per pusmetį.

#8Aliejininkas“

Gal tai ir nevisai tinkamas pavadinimas šiam darbui, tačiau esmės nekeičia. Pasamdytam darbuotojui nuo ryto iki vakaro, o kartais ir naktį, tenka tepti aliejumi manekenes ir modelius fotosesijoms ir filmavimams. Adriana Lima, Žizel Bundchen, Mila Jovovich… Senatvėje tikrai turėsite ką prisiminti!

Tik nesakykite, kad nesate svajoję bent apie vieną iš šių darbų?!

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *